Defender III

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76,9 MB
  • Version 2.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma DroidHen
Milletinizin huzuru, kaderi Defender III mobil oyununda sizlerin elindedir.

Defender III aksiyon oyununda halkınızı tehdit eden unsurlar ile karşı karşıyadır. Oyunda yer almak isterseniz IOS  işletim sistemi bulunana akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Büyülü bir ortam içerisinde yer almak isterseniz bu maceraya başvurabilirsiniz. 

Yeni ve yükseltilmiş Defender III, oyuncuları büyük bir beceri ile donatılarak savaşlarda daha fazla performans sergilemeye hazır bir haldeler. Kendilerini büyük kötülüklerden korumak için çeşitli sihirli güçler ve beceriler eşliğinde düşmanlarına saldıracaklar. Ülkeniz kötü düşmanlar tarafından işgal edilmiş bir haldedir. 

Güçlü bir kral olarak tüm müttefiklerinizi bir araya getirin, silahlandırın, savaşçılarınızı krallığa davet edin. Kazanan kişi siz olacaksınız. Halkınızı savaştan kurtaracak onların huzurlu bir şekilde yaşamalarını sağlayacaksınız. 

Keşfetmek için 50'den fazla beceriden faydalanabilirsiniz. Tek bir alan içerisinde savaşmak yerine birden fazla seviyenin tadını çıkartın. Her bir seviye size bambaşka maceralar yaşatacaktır. Epik canavarları yok etmek ve oyunda başarılı bir performans sergilemek için Defender III oyununa başlayın.

Defender III indir
DİĞER SÜRÜMLER