Defender III

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 2.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma DroidHen
Android cihazınıza ücret ödemeden indireceğiniz Defender III mobil oyununda heyecan asla eksik olmayacak.

Korkunç canavarlar geri döndü ve halkınızın yaşamını tehdit ediyor. Defender III mobil oyunu korkunç canavarları yok etmeniz üzerine kurulu olan aksiyon ve macera oyunudur. Halkınızı tahditten kurtarmak için kötüler ile baş edeceksiniz. 

Milletine liderlik etmek ve onları kurtarmak için tüm savaşçıları bir araya getirmeniz gerekiyor. Her birini krallığa davet edin ve savaş başlasın. Silahlarınızı ve savaş stratejilerinizi geliştirin. Karanlık ejderha ordusu dört güçlü patron tarafından yönetiliyor. Bu durum karşısında sizin ülkenizi korumanız gerekiyor.

Stratejik ilerlemeler, savaşçı kahramanlar, büyüler, ejderhalar ve daha bir çok savaş unsurunun bir arada toplandığı Defender III mobil oyununda kazanan kişi olmak için tüm güçlerinizi birleştirin. Müttefiklerinizi çağırın onların yardımından yararlanın. Kazanmak için tek bir seçenek bulunuyor oda  sadece savaşmak. 

Android cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Defender III aksiyon oyununda ülkenizi kurtarmak için silah çeşitliliğinizi arttırın. Aksi halde ejderha şehri yerle bir edecektir. Kalenizi asla terk etmeyin, Defender III sizleri savaşa çağırıyor.

 

Defender III indir
DİĞER SÜRÜMLER